PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33381}
5,3 1 011
ocen
5,3 10 1 1011
5,3 3
oceny krytyków
Gwiazdor
powrót do forum filmu Gwiazdor

O idiocie dla idiotow

użytkownik usunięty

Jak w temacie. Rozwijajac mysl: trzeba byc kompletnym glupkiem aby sluchac takiej muzyki i widziec idola w takiej osobie. Poziom telenowel, realityshow'ow, disco-z-pola, reklam o proszkach do prania/kinderniespodziankach i innych wynalazkow masowych. No ale musi istniec taka holota bo kto by kopal rowy?

użytkownik usunięty

fun
Ktos kiedys powiedzial: szanuj drugiego czlowieka. Wspolczuje liderowi twojego zespolu, ktoerrego jestes funem. Jesli nie mozesz patrzec z szacunkiem dla tych ludzi, min. i mnie, to wroc do szkoly. Tam uczono czegos. Masz zaleglosci, nadgon je.

użytkownik usunięty

Dobre, dobre!
Cytuje: "Wspolczuje liderowi twojego zespolu, ktoerrego jestes funem." Dla Twojej wiadomosci: juz z tego wyroslem, i nie mam juz liderow zespolow do ktorych wzdycham, to po pierwsze. Po drugie to jak juz napisalem powyzej, a zgodnie z moja teoria jestes w 100% glabem. Funem to ty jestes bo mi wlasnie zrobiles fun. Szczyt Twoich marzen to czarne BMW + megabasy z "Ich Troje", ale szpan, no nie? A ludzi szanuje ale tych ktorzy na to zasluguja, glupkow omijam szerokim lukiem.

użytkownik usunięty

Dla idioty
filmie Latkowskiego chodzi o zrozumienie paru rzeczy które zostały przedstawione..Ktoś musi kopać rowy co to kurwa cierpisz na chorobe czucia sie lepszym od innych pewnie masz kompleksy na maksa...jedynie z czym sie z Toba zgodze to syfiasta muza ktora Wisniewski robi...ale potrafi to sprzedac a ty tylko krytykowac i on kase ma a ty gowno :D pozdrawiam a orginalnosć to inna sprawa ...prywatnie wydaje sie zajebistym gosciem

ocenił(a) film na 4

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones