PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786220}
6,1 924
oceny
6,1 10 1 924
Moja walka. Mamed Khalidov
powrót do forum filmu Moja walka. Mamed Khalidov

Który geniusz marketingu wpadł na tytuł "Moja Walka" :D

qgrudziaz

Sylwester Latkowski

qgrudziaz

Biorąc pod uwagę ideologię jaką wyznaje Mamed, to tytuł wcale nie jest chybiony :)

Mroovkoyad

jaką ideologię masz na myślisz pajacu?

wituchhiphop

Islam, oczywiście. Mamed przyznaje się w wywiadach do bycia radykalnym islamistą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
twujpan

Sam sie pier** "TWUJ" Panie....

natemat.pl/203981,gwiazda-ksw-w-szczerym-wywiadzie-jestem-radykalnym-muzulmanine m-mamed-khalidov-tym-wyznaniem-podzielil-fanow

ocenił(a) film na 3
wituchhiphop

Mamed Chalidow oskarżony. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności 

Okazuje się, że sprawa będzie miała swój dalszy ciąg w sądzie. Jak podaje tvp.info do Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach skierowano oskarżenie, które objęło 17 osób, w tym Mameda Chalidowa. Odpowiedzą one łącznie za 140 czynów.

Zawodnikowi MMA przedstawiono łącznie 11 zarzutów, w tym podżeganie do podpalenia dwóch samochodów, stosowanie przemocy wobec funkcjonariuszy, nielegalnego posiadania broni palnej, a także paserstwa. Prokuratura chciała, aby mężczyzna został aresztowany, ale sąd nie wydał na to zgody. Zawodnikowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

qgrudziaz

bez przesady, film jest o zawodniku uprawiającym sporty walki, skandalem to by było wydanie zapowiedzianej książki pod tym tytułem przez byłego księdza nacjonalistę

qgrudziaz

Powiedz to knausgaardowi...

qgrudziaz

Właśnie dlatego wbiłem tutaj. Ale widzę, że film nie był dystrybuowany poza Polskę, więc na szczęście Niemcy nie musieli tego tłumaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones