PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38428}
5,9 566
ocen
5,9 10 1 566
Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku
powrót do forum filmu Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku

Nakręceni-przekręceni

użytkownik usunięty

Premiera nie miała jeszcze miejsca a już tyle plotek, krętactwa! Ech, to nasze całe polskie kino to tylko zawiść, zazdrość, zeszmacanie obrazu polskiego człowieka-taką drogą reżyserzy pragną dojść do sławy-kosztem innych! krwiożercze podejście do sprawy i szybka sława-nie oglądałem filmu, więc nie mogę wypowiadać się co jest nie tak-ale dziwi nie, że skoro jest jakieś prawo które ma pewne normy-dlaczego jego nie przestrzegać! dlaczego do cholery tak ciężko jest dochodzić swego skoro mamy do tego prawo! Skoro nie ma żadnych umów pomiędzy Panią Steczkowską a Panem Latkowskim-więc o co to zamieszanie! Nie jestem wielbicielem raczej kiepskiego dokumentalizmu Latkowskiego-"Gwiazdor"-kiepska produkcja-dużo szumu i nic poza tym-więc nie dziwię się Pani Steczkowskiej że nie chce mieć nic wspólnego z kolejną produkcją tego reżysera! Justyna Steczkowska jest dobrą polską wokalistką, która do sławy dochodziła małymi -skutecznymi ale ciężko wypracowanymi krokami i może to warto by pokazać i udokumentować Panie Latkowski! Na nic płycizna scenariusza, mało atrakcyjne obrazy i raczej fałszywe wnikanie w strukturę działania polskiego showbiznesu-dla własnego blichtu i poklasku!
Justyna Steczkowska to raczej nie branża biznesowa to chyba sfera dobrej muzyki! Dlatego warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte na tę stronę życia artystki-zresztą innych artystów również! I mam nadzieję, że polskie kino będzie kiedyś choć w najmniejszej części tak dobre i profesjonalne jak muzyka Pani Justyny Steczkowskiej! Justyna Steczkowska to raczej nie branża biznesowa to chyba sfera dobrej muzyki! Dlatego warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte na tę stronę życia artystki-zresztą innych artystów również! I mam nadzieję, że polskie kino będzie kiedyś choć w najmniejszej części tak dobre i profesjonalne jak muzyka Pani Justyny Steczkowskiej! Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones