PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848249}
3,1 3 559
ocen
3,1 10 1 3559
1,0 4
oceny krytyków
Nic się nie stało
powrót do forum filmu Nic się nie stało

Mętna, chaotyczna narracja i ten irytujący głos z offu. Research na poziomie brukowca. Do tego irytujące zachowanie samego reżysera.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Jeszcze się nie skończyło, a ty już oceniłeś, ze fatalne

ocenił(a) film na 1
headhunter24

to jak coś jest zrealizowane widać w pierwszych minutach

ocenił(a) film na 5
headhunter24

również sie zgadzam z oceną poziomu researchu już po połowie filmu. Obejrzałam do końca i moja ocena się nie zmieniła.

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Chyba pan Sylwester się zafiksował na filmie Psy. Ten wszechobecny głos trąbki i te irytujące sztuczne głosy kobiet. Siedziałam i czekałam aż gdzieś z krzaków wyskoczy "Andżelaaaaa". Może autor myśląc o konwencji, w jakiej zrealizuje swój reportaż chciał żeby to było mocne jak Psy. Niestety wyszło jak ta nowa część sagi Pasikowskiego W imię zasad - bez składu ładu, związku i polotu.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

ale to nie jest dokument, który będzie faworytem do nagród filmowych za "urodę". Wielki szacunek dla Latkowskiego za odwagę bo uderzył w mainstream.

ocenił(a) film na 2
be13

Jaki niby mainstream? Żadnych konkretów na temat celebrytow, a reklamowali to w ten sposób

ocenił(a) film na 7
Maciek1899

Padły konkretne nazwiska i środowisko. Mocniejszy w przekazie od samego dokumentu był komentarz Latkowskiego po emisji.

ocenił(a) film na 2
be13

To są jedynie oskarżenia bez żadnego pokrycia, żadnych dowodów, żadnych konkretów, film o niczym. Perfidna odpowiedź na drugą część filmu Sekielskich

ocenił(a) film na 5
Maciek1899

Mam dokładnie takie samo wrażenie. Żałosne odbicie piłeczki po filmie Sekielskich a to CO NAJGORSZE! To PRÓBA TŁUMACZENIA, wybielania i umniejszania win KOŚCIOŁA Katolickiego, co było ewidentne w komentarzu dokonanym po filmie. Żałosne!

ocenił(a) film na 2
be13

Owszem, komentarz był mocniejszy, bo dokument był tak chaotyczny i fatalnie zrealizowany, że nic nowego z niego nie wynikało, wszystko można przeczytać w książce albo artykułach. Zaś z dokumentu, który miał uderzyć w celebrytów wynika, że ich jedynym grzechem było pojawienie się czy wstawienie się za owym klubem. Dopiero z komentarza po filmie wynika, że część z nich była rzekomo świadkami, na co oczywiście nie ma żadnych dowodów.
Dokument wybitnie słaby, niedopracowany, chaotyczny, gdyby nie fakt, że jest promowany przez TVP jako odpowiedz na film Sekielskich to przeszedłby bez żadnego echa i impaktu.

be13

Oceniłem dokument a to co sobie tam mówi po nim to mnie akurat już nie interesuje. To tak jakbym zobaczył kiepski film ale ze reżyser w dodatkach powiedział coś lepszego ma ocenę podnieść? Kiepskie podejściem

ocenił(a) film na 5
be13

To dlaczego nie pokazał próby konfrontacji z tymi celebrytami, dlaczego były sceny jak próbuje otworzyć drzwi rudery, w której nikogo nie ma, i na pierwszy rzut oka widać, że zamknięte. Dlaczego wszystko kończy się na Krystku i Turku? Dlaczego nie próbuje wyjaśnić złagodzonych sankcji, dla Krystka, i kto za to odpowiada. A reklamuje film twarzami celebrytów? Na plus zdjęcia z drona ładnie wyglądają.

ocenił(a) film na 6
Maciek1899

Sporo konkretów, nazwiska nie wystarczą, zdjęcia też nie? sekileksi lepszy? Buahahahahahhahahaaa.

taxipompey

Sekileksi kto to?

ocenił(a) film na 2
taxipompey

A nazwiska i zdjęcia są dowodem na co? Na to, że byli w popularnym w Sopocie klubie. Od kiedy to jest przestępstwo? Też byłam kiedyś w klubie, w którym pobito dziewczynę, ale to nie znaczy, że mam z tym coś wspólnego.
Sekielscy to jest w ogóle inna liga. Gdyby oni zajęli się tym dokumentem to nie rzucaliby oskarżeniami bez pokrycia dla taniej sensacji, dodatkowo odkryliby zapewne nowe dowody w sprawie faktycznego pedofila, czyli „Krystka”, a nie podali jedynie fakty, które od dawna są wszystkim znane.

ocenił(a) film na 2
taxipompey

Jakie zdjęcia? To, że ktoś bawił się w tym klubie (w dodatku w Sopocie) to nie znaczy od razu, ze jest jakimś masonem i pedofilem. Byli tam na imprezie i nic więcej, to widzimy na zdjęciach. Nie ma żadnych oskarżeń personalnych do żadnego polskiego celebryty. Jedynie Krystek, którego 99% oglądających nie znała przed premierą. Gdybym był na zdjęciach, to też oskarżono by mnie o współudział?

taxipompey

ty jesteś jakiś upośledzony? Człowiek który to zrobił to obrzydliwy fanatyk religijny; na argument o pedofilii w kościele, odpowiada "ale oni też tak robią", a tak naprawdę nawet brak dowodów, że tak jest. Nie no, problem rozwiązany! Co jest nie tak z katolikami, że zamiast być pierwszymi w szeregu do odsiewania pedofilii z kościoła, to kryją te bestie?

Rysio9742

nie no to że pedofilia ma/miała miejsce u celebrytów istnieje. Patrz ha tfu Polański i mimo tego że robi/robił w sumie super filmy to jest skurczybykiem zwyrolem który nie został oskarżony

ocenił(a) film na 1
be13

Temu przygłupowi należy się nie szacunek ale "apartament" w Tworkach. Zachęcam do przeczytania zapisu "rozmowy" sms - owej którą Szyc udostępnił na swoim iInstagramie. Jeżeli Polska jest jeszcze choć odrobinę normalnym krajem to taki łach jak Latkowski nie powinien mieć miejsca w przestrzeni publicznej.

rasiakgrzechu

daj linka.

ocenił(a) film na 1
forek23

Proszę uprzejmie:-) https://www.instagram.com/p/CAdBXEPHvvu/

ocenił(a) film na 3
JohnTheBrave

Niestety zgadzam się, bardzo niewiele konkretów. Ciężko za jakikolwiek dowód w sprawie uznać fakt, że parę celebrytów przewinęło się przez klub. Jedyny hak mieli na Borysa Szyca, który bywał na jachcie z dwoma gwałcicielami. Trochę mało, jak na taki szum.

ocenił(a) film na 2
JohnTheBrave

Od tygodnia tvpis szumnie zapowiadało dokument o szajce pedofilów, wśród których mieli znajdować się celebryci (przynajmniej ja to tak zrozumiałem). W efekcie pedofilów było dwóch , do tego zupełnie nieznanych, a celebryci przewijają się na zdjęciach zrobionych nie wiadomo kiedy i w jakiej sytuacji. Sam temat oczywiście bulwersujący.
PS. Jeszcze mnie zastanawia co za rodzice pozwalają 14-latkom szlajać się w środku nocy po klubach, bo normalne toto dla mnie nie jest. Ale możliwe, że to ja nie jestem normalny ;)

Louis_de_Pointe_du_Lac

Mając za sobą prokuraturę, telewizję publiczną władza może mówić pokazywać co chce, o kim chce i jak chce. Celebryci pomówieni złożą pozwy o zniesławienie? Zero zadba by to gdzieś utknęło na pewnym etapie a Biuletyn Partyjny będzie walił w bęben.

ocenił(a) film na 2
JohnTheBrave

Wojewódzki ponoć ma złożyć. No, ale tak jak mówisz nic z tego nie będzie.

ocenił(a) film na 1
Louis_de_Pointe_du_Lac

Tacy którzy mają gdzieś, co robią ich dzieci. Sama zapowiedź też nie trafiona, bo skoro laski miały po 14- 15 lat, to już nie jest pedofilia ( ta jest do 12 lat), tylko seks z nieletnimi (owszem karalny, ale ciężar gatunkowy trochę mniejszy). A co do pozwów - to zależy ile ich będzie, kto złoży, a przede wszystkim gdzie (pewnie przez klub się przewijało więcej osób, niż tylko te wymienione, jeśli ich nazwiska wypłyną, a będzie to też podane w takiej formie, jak w filmie, czyli, bo ktoś, kiedyś, wpadał na moment do klubu, no to musi mieć coś wspólnego z tym wszystkim) to przecież nie wszyscy mieszkają w Polsce, bądź są obywatelami naszego kraju.
A co do samych dziewczyn, to mnie ciekawi, ile tak naprawdę poszło tam z własnej woli, w celu zarobkowym. Bo jak to wygląda wśród osób 13-16, to wystarczy przejść się po pierwszej lepszej galerii. Całymi stadami te lampucery łażą i nagabują facetów - "jaka ładna bluzeczka, może mi Pan ją sprezentuje - będę BARDZO ZOBOWIĄZANA". Odchodzić wtedy jak najszybciej i jak najdalej.

ocenił(a) film na 2
Thorgal1982

O ile dokument był bardzo słaby, o tyle to, co mówisz to victim blaming i jest równie okropne, co dzieło Latkowskiego. Winny jest Krystek, Turek i osoby, które wiedziały o ich działaniach i nic z tym nie zrobiły, ale nie dziewczyny, które zostały zgwałcone i wykorzystane.

Thorgal1982

W kodeksie karnym pedofilia dotyczy osób małoletnich poniżej 15 roku życia. Nie rozmawiamy o terminach medycznych.

ocenił(a) film na 1
Louis_de_Pointe_du_Lac

Obejrzyj sobie uwagę z 2016 roku. Dokument Latkowskiego to kopiuj wklej, rozwleczone do godziny i wstawione zdjęcia celebrytów z instagrama, żeby oczywiście wywołać kontrowersję. Dno dna. Pan L musiał niezłą kasę wziąć od TVP za to, ze publicznie wywołał znane osoby, tylko dlatego, ze tam były, jak i masa innych ludzi. Przypadek, że akurat to te osoby, które publicznie, krytycznie wypowiadają się o władzy?

JohnTheBrave

Nie wiem jak było w tv ale oglądam teraz na VOD i muzyka oraz szum miasta (pociągi) zagłuszają słowa bohaterów... nie da się tego oglądać.

JohnTheBrave

Przykład dla studentów jak nie powinno się kręcić dokumentu. Dawno nie widziałam tak słabego warsztatowo filmu dokumetalnego. Masakra po prostu.

JohnTheBrave

Zgadzam się. Od strony technicznej to porażka. Ktoś czyta te zeznania ofiar tak monotonnym i beznamiętnym głosem, że aż się ma wrażenie, że to jakaś reklama puszczana w tv. Na dodatek ta muzyka w tle. Bardzo źle dobrana. Spokojna, kojąca. Chyba powinno być odwrotnie. Najlepsze ujęcie na początku. Widok plaży z powietrza. Tak jak mówię, ta ścieżka dźwiękowa, ten usypiający głos. Gdybym nie rozumiał co mówią, to dałbym sobie rękę uciąć, że to jakiś spot reklamowy wczasy nad morzem. Poza tym nie wiem jak inni, ale ja momentami musiałem się uważniej wsłuchać, żeby zrozumieć co Latkowski mówi. Fatalna dykcja. Zestawić to z filmem Sekielskich, to niebo a ziemia od strony realizacyjnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones