Sylwester Latkowski

3,8
186 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sylwester Latkowski

Po obejrzeniu ?Blokersów? oraz ?Klatki? (oba kiepskie), uważałam go jedynie za słabego reżysera tendencyjnych filmów dotyczących różnych patologii (najbardziej mnie kłuło w oczy, że robi z pospolitych chuliganów bohaterów i promuje tego typu sposób bycia). Jednak patrząc na to co ten pan wyprawia w związku z obecną aferą polityczną, włosy mi się jeżą. Szczególnie po dzisiejszych wypowiedziach w TVN 24, kiedy ni z gruszki, ni z pietruszki wyjawił, że dawno o tym wiedział, iż Kaczmarek mijał się z prawdą, co podparł wypowiedziami byłego ministra ze słynnego już wieczoru i dodał, że tych ?ściem? może być więcej, sugerując wyraźnie, że pewnie jest. Na wyraźne pytania Sekielskiego dotyczące tych nowych faktów, które zdradził, odpowiadał wyjątkowo pokrętnie, z wyraźną radochą, że wywołał jakiś skandał i jakby z chęcią faworyzowania i jednocześnie usprawiedliwiania rzeczy nagannych, jakimi jest niewątpliwie kłamstwo. Poza tym widać było, że cała ta burza polityczna nie jest dla pana Latkowskiego niczym niepokojącym, wręcz przeciwnie, wyglądało jakby cieszył się ogromnie z tego i chciałby pewnie aby trwała 360 dni, bo to dla niego szansa robienia kolejnej taniej sensacji i pokazania się.
Teraz już z czystym sumieniem 1/10.
Szkoda tylko, że pochodzimy z tego samego miasta :(

Puella

Według mnie to dobry reżyser, który nie boi się podjąć trudnych tematów.Jeśli chodzi o filmy "Klatka" i "Blokersi" to bardzo dobre filmy, które przedstawiają życie bohaterów produkcji z innego punktu widzeni niż ten z którego patrzy wiele osób. Po oglądnięciu tych filmów można zmienić pogląd na niektóre sprawy.Ocena 7.

lysy_12

Zgadzam się, jest to reżyser, który tworzy filmy dokumentalne, dlatego nie możemy się spodziewać jakiejś szczególnej akcji, sensacji podczas ich oglądania, są to dzieła o życiu, które nie muszą być ciekawe dla każdego, wystarczy, że trafiają choć do garstki ludzi, którzy rozumieją jego przesłanie.

mordziax_2

Zgadzam się z wypowiedzią Mordziaxa - takie jest przesłanie filmów dokumentalnych, gdzie fabułę stanowi samo życie w aspektach przedstawianych w konkretnych tematach filmów tego gatunku.

Ciekawe dlaczego nie został wymieniony wśród filmów tego reżysera, film pt: "Pedofile", czyżby komuś tu wydawał się "zbyt" prawdziwy? a może przez "zwykłe" "tylko" przeoczenie?...

Czy wie ktoś może o innych filmach Sylwestra Latkowskiego, których nie wymieniono w opisie? Jakie to są filmy? - proszę o podanie tytułów.

komentarz

Ach nie, zwracam honor. Oczywiście jest ten tytuł wymieniony. Poprostu jest już późno no i nie zauważyłem go w pierwszej chwili.

Czy film "Pedofile" wymaga polecenia? Oczywiście, dla każdego kto lubi tego rodzaju mocno prawdziwe kino, ukazujące poważne problemy i to w sposób nie banalny.

Puella

Niestety, pan Latkowski należy do tych ludzi co dzisiaj piją z Tobą wódke, a jutro polecą do TV ze stenogramem.
Dziennikarz śledczy powinien być wyważony w swych wnioskach, inaczej stają się one insynuacjami. Podsumowując, wiarygodność Sylwestra Latkowskiego jest mocno średnia. Ot, taki mały człowieczek demonstrujący wszem wobec "co to nie on" i węszący wszędzie sensacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones