Sylwester Latkowski

3,8
186 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sylwester Latkowski

Ostatni film "Nic się nie stało" pokazał, że Sylwester Latkowski stanął sam do walki z pedofilami. Ujawnił zbrodnie celebrytów i bogatych cwaniaków. Rzucił wyzwanie rządowi i wymiarowi sprawiedliwości. Obnażył wymiar sprawiedliwości. Po obejrzeniu ego filmu można mieć wrażenie, że żyjemy w kraju bezprawia. Są i będą ataki na Sylwestra Latkowskiego. Nie można jednak tych ataków traktować poważnie. "Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości albowiem oni będą nasyceni".

billy1979

Bogaci cwaniacy, a raczej bogaci bandyci tam są, ale gdzie są ci rzekomi celebryci i pedofile?

Papuzinski

Każdy kto popierał to miejsce jest współodpowiedzialny.

billy1979

Wyłącz tvpis, pomyśl

irek770

A co ty popierasz pedofilię ?

billy1979

Głupie pytanie, oskarżyć można każdego, muszą być dowody,a pedofilia to dla mnie zaraza, którą trzeba wypalać gorącym żelazem

billy1979

chyba nikt nie ma mu za złe, że zrobił film o pedofilach
gorzej, że rozreklamował, to mieszając w to celebrytów, którzy po prostu przebywali w tym lokalu
nie ujawnił też niczego tylko raczej powtórzył, to co już ujawnili inni
i celebrytów za bardzo nie ma jak i o co i na jakiej podstawie oskarżyć, więc nie oskarża. ale wrzuca do filmu ich zdjęcia i sugeruje ludziom ich udział w tym
idąc tropem Twojej logiki, to jak Ci celebryci za przebywanie w klubie, którego włodarze dopuszczali się pedofilii stają się współwinni zbrodni, to jak ksiądz okazuje się pedofilem, to każdy, który poszedł do jego kościoła na msze też jest winny?

El_Magiko

Chwilunia. Przestań tu manipulować i bronić zła. Jeśli by w kościele działa się pedofilia, a ja bym jej bronił, to bym też był winien. Ja potępiam pedofilię wszędzie! Zarówno księża dopuszczający się tych ohydnych czynów powinni iść do więzienia jak i celebryci i sędziowie. Problem w tym, że jak już było głośno o tej jaskini zbójców czyli o tzw. "zatoce sztuki" to celebryci wspierali to miejsce. Każdy pod swoim zdjęciem napisał "tak dla zatoki sztuki". Jedynie Gortat się od tego odciął. Powiedział, że tam wszedł i jak zobaczył jaka to patologia, to więcej tam nie wchodził. Musisz właśnie tą różnicę pojąć, którą opisałem powyżej.

billy1979

celebryci powinni iść do więzienia za zdjęcie z napisem "tak dla zatoki sztuki".
jasne. za co jeszcze?
no to co, obrońców kościoła też pozamykamy? przecież ludzie wiedzą o wielu przypadkach pedofili, a kosciolow nie zamykaja.
crimen sollicitationis obowiązywało w kościele katolickim przez prawie cały 20wiek.
jan paweł 2 zaczął wprowadzać jakieś zmiany w tym po około 10latach papieżowania, czyli przez te 10lat ochraniał pedofili razem z resztą hierarchów kościelnych, a miliony ludzi stoi za nim murem
ludzie kościoła bronią, w polsce to pewnie większość społeczeństwa broni lub kiedyś broniła kościoła i nie słyszałem żeby jakiś kościół starano się zamknąć nawet jak ksiądz z danej parafii został skazany
ludzie bronili też niejednego księdza pedofila, bo nie chcieli wierzyć, że takie okropności mogą być prawdą. czy to czyni ich winnymi? głupota czy naiwność, to co innego niż pomoc przestępcy
czyli co? ilu polaków zamykamy? 30milionow?
ludzie bronili też niejednego księdza pedofila, bo nie chcieli wierzyć, że takie okropności mogą być prawdą. czy to czyni ich winnymi? głupota czy naiwność, to co innego niż pomoc przestępcy
podejrzewam, że celebryci, którzy pozowali do zdjęć z tymi nieszczęsnymi napisami mogli nie wiedzieć co się tam dzieje, bo gdyby wiedzieli, że padną takie zarzuty i wyroki dla włodarzy, to by się niechętnie przyznawali, że w ogóle tam byli, a co dopiero żeby bronić klubu publicznie. nie wiem jak było ale to możliwe
może o tym wiedzieli, a może nie ale zanim się zacznie niszczyć komuś życie i karierę, to trzeba dowodów. w prawie jest coś takiego jak domniemanie niewinności ale gdy jesteś celebrytą jest domniemanie winy i samosąd społeczeństwa. jak choćby z kevinem spacey, wystarczyły same oskarżenia żeby przekreślić jego karierę, zanim padł jakikolwiek wyrok już zniszczono mu życie, a ostatecznie żadne oskarżenie nie zostało potwierdzone.
widzisz, wystarczy taka marna manipulacja latkowskiego jak wstawienie zdjęć do filmu i chociaż on ich nawet nie oskarża, bo nie ma do tego podstaw, nie oskarżają ich nawet ofiary, to Ty już tych ludzi masz za przestępców i chcesz ich do więzień zamykać
oskarża co prawda parę osób o to, że wiedzieli ale bez żadnych dowodów
a o filmie się dyskutuje i oglądalność rośnie. tylko, że mało się mówi o samej aferze, o przestępcach i ofiarach. najwięcej jest medialnego szumu wokół tych celebrytów o których wiemy tylko tyle, że tam byli
cel latkowskiego i kurskiego osiągnięty

wgl, to jak to wyglądało? gwałcili te dzieci przy ludziach na środku sali? wydaje mi się, że jak gwałcili, bili czy szantażowali małoletnie dziewczyny, to pewnie nie przy wszystkich
ja nie wiem tego czy ci celebryci wiedzieli czy nie, pewnie niektórzy wiedzieli, a inni nie ale jedyne co na nich masz, to spekulacje latkowskiego. marna to podstawa do wyciągania wniosków i piętnowania jako współwinnych
domyślam się, że w tym klubie było setki tysięcy ludzi przez te lata i na pewno nie wszyscy wiedzieli o przestępstwach

i nie bronie zła ale chce dowodów czy wyroków, a nie samych oskarżeń, które są przede wszystkim po to żeby jacek kurski mógł wygrać w statystykach oglądalności z tvn na wojnie o to kto ma lepszych pedofili
że już nie wspomnę o tym, że z ogłoszeniem daty premiery czekali aż tvn ogłosi datę emisji filmu sekielskich żeby go pokazać w tym samym czasie
po tym i po wypowiedziach kurskiego i jego wykresach oglądalności mam takie podejrzenie, że tworcy moga miec ofiary kompletnie w d... i jest to tylko zagrywka polityczna i próba odwrócenia uwagi od tego 2 filmu

El_Magiko

UUUUU widzę, że stoisz po stronie pedofilów. Nieźle się rozpisałeś. Nawet mi się nie chce tych wypocin czytać. Pewnie jesteś z Warszawy, bo tam mają taki dziwny stan umysłu. Nie broń zła. Stań do stronie dobra czyli po stronie ofiar tych zwyrodnialców.

billy1979

jestem z bardzo pisowsko-tvpowskiego zakątka kraju.
napisze Ci w skrócie jak dla osoby, którą powiedzmy 15zdań przerasta.
chce jakiekolwiek dowody inne niż spekulacje sylwestra latkowskiego zanim zacznę nawoływać do zamykania pomówionych osób w więzieniach

El_Magiko

To współczuję ci bycia zakałą swojego rejonu. Musi być ciężko być czarną owcą. Rozumiem twoją frustrację i to że obrażasz innych. To cię jednak nie usprawiedliwia do bronienia pedofilów. Policja powinna ci wjechać na chatę o 6 rano i dobrze wszystko sprawdzić. Nikt normalny nie broni pedofilów.

El_Magiko

W punkt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones