Sylwester Latkowski

3,8
186 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sylwester Latkowski

problem

użytkownik usunięty

Widziałem Pana bezsilność w TVP, życzę sukcesów w pracy reżyserskiej. Problem, który Pan poruszył jest b. ważny, ale niczego Pan nie zwojuje. Przekonał się Pan o tym podczas debaty. "Tej grupie ludzi" po prawej chodzi o kreowanie się na gwiazdorów TV bardziej, niż o pomoc dla tych młodych ludzi z tego dokumentu. Być może dla nich (młodych) jest za późno na pomoc. Proszę pomyśleć w którym momencie swojego życia wybierają tą drogę. Być może TAM należy ustawić "drogowskaz", a dla niektórych ustawić bezwzględnie znak zakazu. 10 lat temu próbowałem to zrobić-bezskutecznie. Biurokracja, brak wyobraźni, brak wiedzy i głupota to przyczyny i bariery, których prawdopodobnie nie ma szans przebrnąć. Taka jest POLSKA właśnie. Zdanie "niech się powybijają" może wypowiedzieć tylko ktoś bez wyobraźni lub beznadziejnie zadufany w sobie i g.... . Czy zmienił by zdanie, gdyby wśród "walczących" rozpoznał swojego syna. Proszę wsłuchać się w hasła wyborcze dotyczace tego problemu- są i ..... nic poza tym.

Z poważaniem.

Chciałbym z Panem porozmawiać
To budujące, że nie tylko ja tak to postrzegam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones