PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831096}
7,4 264
oceny
7,4 10 1 264
Przykrywkowcy. Podwójna gra
powrót do forum serialu Przykrywkowcy. Podwójna gra

....czy pan Latkowski jest normalny!? W 6-óstym odcinku pod koniec mówi : "a może Ty troche sciemniasz ,koloryzujesz ,może to nie była taka niebezpieczna praca" . Tak mówi facet ,który interesuje sie tematami gangsterskimi.....nie dziwie sie ,że podniósł tym tekstem cisnienie rozmówcy ...

ocenił(a) serial na 10
andreyo24

Widzę, że pisze Pan o 6 odcinku..niestety udało mi się tylko ściągnąć dwa pierwsze. Na nc+ go oraz canal+ nie są już dostępne. Czy wie Pan gdzie mogę je odnaleźć? Z góry dziękuję

Marciak95

jest taka jedna strona ,ale wolałbym jej tu nie podawac na forum ,a wiadomosci prywatnych nie moge tutaj wysyłać....podaj jakiegos maila to Ci wysle ;)

ocenił(a) serial na 10
andreyo24

sziwamarta@interia.pl - dzięki

Marciak95

wysłano ;).....daj znac czy poszło zgodnie z planem

andreyo24

Przecież to specjalnie. Chodziło o to by sprowokować romeo do rozmowy i wylania żalu w tej materii. Wiele osób z branży mówi, że oni sobie wymyślili to co robili i dużo sobie dopisują bajek.

Zomi22

Ogólnie ,może to prowokacja ,ale samo pytanie ,czemu to niebezpieczna praca mnie rozwaliło ;)

ocenił(a) serial na 5
andreyo24

Mam kolegę byłego gliniarza który ogólnie twierdzi że w Polsce nie ma czegoś takiego jak praca pod przykrywką, że to za mały kraj i ciężko by było komuś takiemu się dobrze ukryć przez dłuższy czas.

SCORPION60

Widać są naprawdę dobrze wyszkoleni skoro nikt o nich nie wie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones